Witam,
Mam problem z pralką Indesit ITW 61052. Podczas uruchamiania każdego z programów na samym początku słychać jak pralka przełącza przekaźniki po czym wyświetla błąd (foto) i zatrzymuję się.
Podczas włączenia trybu testowego(program wypompowywanie + naciśniecie 4 razy przycisku anuluj X ) pralka pobiera wodę i kręci bębnem, po czym zatrzymuje się i wyświetla ten sam błąd(foto) F26. Dodam, że na elementach i płytce PCB programatora nie widać żadnych uszkodzeń. Czy ktoś posiada informacje co może być przyczyną.
Pozdrawiam
Mam problem z pralką Indesit ITW 61052. Podczas uruchamiania każdego z programów na samym początku słychać jak pralka przełącza przekaźniki po czym wyświetla błąd (foto) i zatrzymuję się.
Podczas włączenia trybu testowego(program wypompowywanie + naciśniecie 4 razy przycisku anuluj X ) pralka pobiera wodę i kręci bębnem, po czym zatrzymuje się i wyświetla ten sam błąd(foto) F26. Dodam, że na elementach i płytce PCB programatora nie widać żadnych uszkodzeń. Czy ktoś posiada informacje co może być przyczyną.
Pozdrawiam