Witam. Pralka już nie pierwszej młodości bo 2008 rocznik. Prała do tej pory bez zarzutu:) Od kilku dni słychać stukot, przy wirowaniu jest bardzo głośno. Mąż zdjął tylną obudowę, włączył i słychać jakby to było między obudową bębna a bębnem. Ktoś coś? Może to coś błachego i póki co uda się uniknąć zakupu nowej...
Dołączam nagranie.
Dołączam nagranie.