Dobry wieczór, problem mam jak na załączonych zdjęciach - najczęściej na programie delikatne pralka "staje", zapala się serwis i tak sobie pralka stoi. Dopiero gdy ją wyłączę całkowicie, bęben się odblokowuje i w środku nie ma wody, nic, wszystko wygląda ok, ale za każdym razem na programach jak zdjęciu pralka staje z lampką serwis i przy tak załączonej kombinacji. Jest to jednak irytujące no i sygnalizuje problem z czymś. Instrukcja wiele nie mówi na ten temat, nie wiem czy to grzałka czy czujnik NTC. Ktoś napotkał podobny problem albo wie, co należałoby wymienić i jaki jest stopień skomplikowania wymiany? Pralka czyszczona środkami do czyszczenia, filtr pompy czyszczony.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.