Witam zainteresowanych
Mam problem ze zmywarką jak w tytule; objawy były takie że po pobraniu wody zaczynała cykl, po kilku minutach pracy było słychać pisk biperka w module i zmywała dalej ale bez grzania i tak w nieskończoność, po kilku minutach znowu pisk i tak w koło. Po oględzinach modułu wymieniłem kondensator MKP 1,5 mikrofarada bo miał 0,5 mikro i teraz robi się tak że zaczyna cykl ale po kilku minutach staje i stoi- martwa cisza. Posprawdzane pompy, hydrostat, wydaje się być ok. Okablowanie w drzwiach też całe. Zastanawia mnie oporność termostatu NTC bo jest około 11,5 MegaOhma, trochę duża, ale może taka ma być. Termostat ma prawdopodobnie symbol 1VF453IT. Brak dalszych pomysłów co jej może być.
Każda sugestia mile widziana.
Mam problem ze zmywarką jak w tytule; objawy były takie że po pobraniu wody zaczynała cykl, po kilku minutach pracy było słychać pisk biperka w module i zmywała dalej ale bez grzania i tak w nieskończoność, po kilku minutach znowu pisk i tak w koło. Po oględzinach modułu wymieniłem kondensator MKP 1,5 mikrofarada bo miał 0,5 mikro i teraz robi się tak że zaczyna cykl ale po kilku minutach staje i stoi- martwa cisza. Posprawdzane pompy, hydrostat, wydaje się być ok. Okablowanie w drzwiach też całe. Zastanawia mnie oporność termostatu NTC bo jest około 11,5 MegaOhma, trochę duża, ale może taka ma być. Termostat ma prawdopodobnie symbol 1VF453IT. Brak dalszych pomysłów co jej może być.
Każda sugestia mile widziana.