Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pioneer mvh-a210bt mirror link

21 Maj 2020 07:45 126 5
  • Poziom 2  
    pioneer mvh-a210bt Witam mam pytanie polski dystrybutor niby pisze o ukrytej opcji screen moring czy ktos wie lub da instrukcje jak to podlaczyc bo mam radio zakupione i nie mam polskiej instrukcji
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    W radiu ustawiasz opcję USB MTP na off, w telefonie musisz mieć włączony USB debugging. Przy pierwszym podłączeniu miej ekran odblokowany, telefon zada kilka pytań o zezwolenia i jedno o instalację apki mirror z nieznanego źródła. Potwierdzam, że tak właśnie zrobiłem i działa na Galaxy s10 z androidem 10.
  • Poziom 2  
    Robię wszystko jak opisałeś i nic się nie dzieje tylko wyskakuje komunikat po angielsku że oglądanie filmów jest zabronione podczas jazdy

Dodano po 20 [minuty]:

pioneer mvh-a210bt mirror link
    mam tylko głos
  • Poziom 2  
    To radio ma w wiązce długi jasno zielony przewód, który powinien być spięty w przewód czujnika hamulca ręcznego. Tak jest dlatego, że są kraje w których przepisy zakazują posiadania odbiornika radiowego w samochodzie, który mógłby w trakcie jazdy normalnie wyświetlać filmy (to tak w skrócie) i po prawidłowym podpięciu wspomnianego przewodu radio nie wyświetla filmów i mirror z telefonu kiedy nie jest zaciągnięty ręczny. Tyle przepisy - można to obejść na stałe zwyczajnie dołączając ten jasno zielony przewód do masy.
  • Moderator Radia Samochodowe
    Temat przenoszę do Radia Samochodowe.
  • Poziom 2  
    W sumie to nic nie zrobiłem miałem już wyciągać radio i to zrobić jeszcze przed tym jak napisales komentarz i obraz się sam pokazał więc działa wszystko. Trochę szkoda że nie można mieć w tym samym czasie radia odpalonego