Witam, kupiłem ostatnio tablet Samsung Galaxy Tab S 4.8 SM-T705. Okazało się że ma założonego simloka. Nie działa z kartami T-mobile, Orange, Plus, Play, Lyca. Z tymi sprawdzałem. Miał być bez żadnych blokad, ale okazało się inaczej. Jak to najlepiej zrobić? Zmiana kodu regionu czy zmiana firmware na polski (XEO)? Czy jeszcze coś innego?
Wydaje mi sie że ktoś próbował w ni zdjąć simloka ale mu nie wyszło, bo 26002 to polski T-mobile, a EVR to angielski kod regionu.
Wydaje mi sie że ktoś próbował w ni zdjąć simloka ale mu nie wyszło, bo 26002 to polski T-mobile, a EVR to angielski kod regionu.