Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mazda 3 BL - Brak wskazań zegarka --:--

25 May 2020 21:55 360 5
  • Level 25  
    Witam, Mazda 3 BL 1.6d 2009r. Po odłączeniu akumulatora nie wyświetla się godzina tylko --:-- a przyciskami nad radiem (H) (M) (12/24H) nie można nic ustawić choć słychać że są aktywne, nie działa też zakładka automatyczne pobieranie godziny, w załącznikach zdjęcia. Co się stało ???
  • Level 25  
    Jeszcze jedna sprawa, na szybie kierowcy od wewnątrz pojawiają się małe tłuste plamy. Czy może być to płyn chłodzenia ? ew. wymiana nagrzewnicy wiąże się w tym modelu z demontażem deski rozdzielczej ?
  • Level 25  
    A jednak nawigacja odbiera sygnał GPS (ustawiłem lokalizację dla Czech bo nie mam mapy Polski) i podczas jazdy widzi położenie, ale zegarek nie rusza !
  • Level 25  
    Włożyłem na sztukę navigację od anglika i też nie działa :D
  • Level 1  
    Witam, od 2 dni mam ten sam problem. Po odłączeniu akumulatora. Moj gps dziala tylko pozornie, pokazuję obecną lokalizację i nawet prowadzi z tym, że jest ona błędna ( inna część Holandii) no i najważniejsze brak zegara(gps nie używam). Przewertowałem neta i znalazlem wzmiankę, że trzeba przeprogramować modul gps i wymienić karte sd(tyle zachodu dla głupiego zegara). Daj znać jakbyś się orientowal jaki to koszt w ASO w Polsce, bo wybieram się na urlop to moze bym to zrobił. Powodzenia