Witam, mam problem może ktoś się tu bardziej w to zagłębiał.Szukałem i szukałem nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.
AUDI a4b5 2000r Nie działa wentylator nawiewu, panel klimy normalnie wszystko wyświetla,zwiększa siłę nawiewu itd jednak wentylator nie reaguje. sprawdziłem już
1 Wentylator /podmieniałem z innego auta mój działa w innym. (inny nie działa u mnie)
2 Panel klimy /podmieniałem z innego auta mój działa w innym. (inny nie działa u mnie)
3 Sprawdzałem napięcie na kostce jest 12v
Może jest gdzieś jakiś przekaźnik, opornik, nie wiem co jeszcze proszę o wskazówki.
AUDI a4b5 2000r Nie działa wentylator nawiewu, panel klimy normalnie wszystko wyświetla,zwiększa siłę nawiewu itd jednak wentylator nie reaguje. sprawdziłem już
1 Wentylator /podmieniałem z innego auta mój działa w innym. (inny nie działa u mnie)
2 Panel klimy /podmieniałem z innego auta mój działa w innym. (inny nie działa u mnie)
3 Sprawdzałem napięcie na kostce jest 12v
Może jest gdzieś jakiś przekaźnik, opornik, nie wiem co jeszcze proszę o wskazówki.