Czy ktoś rozpoznaje co to za radio?
Potrzebuję dorobić pilota, bo stary się zepsuł.
Pozdrawiam
Potrzebuję dorobić pilota, bo stary się zepsuł.
Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tambubu1769 napisał:Jak dla mnie niestety to nic nie da, nie siedzę w danej dziedzinie i nie kojarzę tych urządzeń po wyglądzie, bardziej byłbym w stanie coś powiedzieć na podstawie elementów elektroniki.
Ale możliwe że ktoś inny będzie w stanie bardziej pomóc.
Ircys napisał:Jeżeli rzeczywiście to jest manufaktura, to cena mnie nie dziwi.
alster1 napisał:Ircys napisał:Jeżeli rzeczywiście to jest manufaktura, to cena mnie nie dziwi.
Cena wysoka bo klient bogaty i z kasą się nie liczy.
Tam jest wykorzystany tylko jeden kanał?