Tak zapisuję luzem na karcie. Co jeszcze można zrobić żeby sprawdzic czy w jakikolwiek sposób to urządzenie działa i wysyła. Może inna karta sim? Orange?
Dodano po 35 [minuty]:
Ok. MMS zaczyna działać na takich ustawieniach + ikona p4 obok zasięgu musi być+nr bez +48. Teraz zaczynam badać jak zrobić aby wysyłało za pomoca SMTP