logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Fotołapka HC-801M kłopoty z prawidłowym ustawieniem

fidel007 07 Cze 2020 13:22 606 8
REKLAMA
  • #1 18744345
    fidel007
    Poziom 12  
    Posty: 117
    Ocena: 60
    Cześć,

    czy komukolwiek udał się ustawić fotołapkę tak aby wysyłała MMSy lub emaile ze zdjęciem za pomocą MMS lub SMTP? Mam dość spory problem z ustawieniem jej. Fotołapka HC-801M kłopoty z prawidłowym ustawieniem
  • REKLAMA
  • #2 18744380
    gradek83
    Poziom 43  
    Posty: 9105
    Pomógł: 929
    Ocena: 2095
    Wpisz prawidłowo APN
    i nr telefonu bez +48
    Karta musi mieć wyłączony PIN
    Jaka to sieć ?
  • REKLAMA
  • #3 18744427
    fidel007
    Poziom 12  
    Posty: 117
    Ocena: 60
    Sieć Play. Ustawiłem jak napisałeś i nic. Fotołapka HC-801M kłopoty z prawidłowym ustawieniem Na tą chwilę interesują mnie jakiekolwiek karty i ustawienia gwarantujące sukces.
  • #4 18744460
    gradek83
    Poziom 43  
    Posty: 9105
    Pomógł: 929
    Ocena: 2095
    fidel007 napisał:
    Sieć Play

    Wpisz te ustawienia.
    Fotołapka HC-801M kłopoty z prawidłowym ustawieniem

    Obok kresek zasięgu pojawia się nazwa operatora?
    PIN na karcie wyłączony ?
    Karta zarejestrowana ?
    Pakiet MMS aktywny ?
    Środki na koncie doładowane ?
  • REKLAMA
  • #5 18744469
    fidel007
    Poziom 12  
    Posty: 117
    Ocena: 60
    Sprawdzałem na dwóch kartach Play. Na jednej pojawia się P4 obok zasięgu na drugiej nie. Obydwie karty nie mają pinu.
  • #6 18744982
    gradek83
    Poziom 43  
    Posty: 9105
    Pomógł: 929
    Ocena: 2095
    Ustawienia zapisujesz i kopiujesz luzem na kartę ?
  • REKLAMA
  • #7 18745107
    fidel007
    Poziom 12  
    Posty: 117
    Ocena: 60
    Tak zapisuję luzem na karcie. Co jeszcze można zrobić żeby sprawdzic czy w jakikolwiek sposób to urządzenie działa i wysyła. Może inna karta sim? Orange?

    Dodano po 35 [minuty]:

    Ok. MMS zaczyna działać na takich ustawieniach + ikona p4 obok zasięgu musi być+nr bez +48. Teraz zaczynam badać jak zrobić aby wysyłało za pomoca SMTP Fotołapka HC-801M kłopoty z prawidłowym ustawieniem
  • #8 18745204
    gradek83
    Poziom 43  
    Posty: 9105
    Pomógł: 929
    Ocena: 2095
    fidel007 napisał:
    Teraz zaczynam badać jak zrobić aby wysyłało za pomoca SMTP

    Albo MMS albo SMTP nie wysyła jednego i drugiego.
    Aby działało wysyłanie na np pocztę gmail musisz w zabezpieczeniach konta google włączyć...
    https://myaccount.google.com/security
    Ta opcja musi być włączona.

    Fotołapka HC-801M kłopoty z prawidłowym ustawieniem
  • #9 18745707
    fidel007
    Poziom 12  
    Posty: 117
    Ocena: 60
    Dzięki za pomoc. Na tą chwilę skupiam się tylko na mmsach i lecę dalej z życiem. Miłego dnia!

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownicy dyskutują o problemach z ustawieniem fotołapki HC-801M, aby mogła wysyłać MMS-y i e-maile za pomocą SMTP. Kluczowe wskazówki obejmują poprawne wprowadzenie APN, wyłączenie PIN-u na karcie SIM oraz upewnienie się, że karta jest zarejestrowana i ma aktywny pakiet MMS. Użytkownik z sieci Play miał trudności, ale po dostosowaniu ustawień i upewnieniu się, że obok zasięgu pojawia się nazwa operatora, MMS-y zaczęły działać. W przypadku SMTP konieczne jest włączenie odpowiednich opcji zabezpieczeń w koncie Google. Użytkownicy sugerują również przetestowanie innych kart SIM, takich jak Orange.
REKLAMA