Witam mam problem z sony ma okolo 13lat po wlaczeniu jest efekt mrugniecia diud 3 razy i sie wylacza polutowalem zimne luty nic niepomoglo kondesator wymienilem na 12v byl wylany dalej jest ten efekt
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam