Witam wazystkich.
Posiadam dosyć stara brame dwu skrzydowo z centrala nice A6.
Chciałbym dolożyc do tej centrali moduł wifi Zamel SBW-01.
O ile z zasileniem modułu nie będę miał problemu bo wezme je z pinu
21 i 22
To mam wątpliwość do których pinow podpiąć sterowanie. Wydaje mi się że powinienem się podpiac do pinów 23 i 28. Obecnie do tych pinow mam podpięty zewnetrzny radio odbiornik nice flor.
Dobrze myślę? Jesli tak to czy mogę mieć do tych dwóch pinów podpięte oba urządzenia?
Z góry dziekuje za wszelkie cenne uwagi i informacje .
Posiadam dosyć stara brame dwu skrzydowo z centrala nice A6.
Chciałbym dolożyc do tej centrali moduł wifi Zamel SBW-01.
O ile z zasileniem modułu nie będę miał problemu bo wezme je z pinu
21 i 22
To mam wątpliwość do których pinow podpiąć sterowanie. Wydaje mi się że powinienem się podpiac do pinów 23 i 28. Obecnie do tych pinow mam podpięty zewnetrzny radio odbiornik nice flor.
Dobrze myślę? Jesli tak to czy mogę mieć do tych dwóch pinów podpięte oba urządzenia?
Z góry dziekuje za wszelkie cenne uwagi i informacje .