Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Renault Trafic 2.0 dCi 2010 - Mruga immo i nie odpala

22 Jun 2020 09:20 690 8
  • Level 11  
    Niezależnie od kluczyka, a są dwa auto czasami odpali, a czasami nie.
    Kręci rozrusznik zawsze. Czasami kontrolka czerwona okrągła na zegarach zgaśnie po przekręceniu zapłonu i odpali, czasami miga lub świeci się na stałe, wtedy nie odpali.
    Clip pokazuje jedynie czasami Df049 obwód pierścienia transpondera, po wykasowaniu auto odpala, jest chwila spokoju, czasami do następnego odpalenia, czasami ze trzy pięć razy odpali i znowu kontrolka mruga lub świeci na stałe, kręci ale nie odpala.
    Może ktoś mnie nakieruje albo poratuje schematem. Masy przy akumulatorze wyczyściłem starannie.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Helpful post
    Level 40  
    Wtyczka pętli immo nakładana na stacyjkę. Podegnij piny i przelutuj płytkę drukowaną. Ile kabli tam przychodzi?
  • Level 11  
    O, dzięki, nie myślałem o najprostszym. Jutro będę to rozbierał to dam znać ile kabli i co tam widać. Rozumiem, że wiązka krótka i znajdę to w pobliżu samej pętli
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 14  
    Decybel91 dobrze prawi, pętla immo pewnie nie łączy i czasami ma przewę w obwodzie
  • Level 20  
    Witam wydaje mi się że coś dzieje się z modułem UCH który znajduje się pod kierownicą zobacz czy wtyczki nie zaśniedziałe
  • Level 14  
    Może ten kwarc na płytce nie styka i dlatego nie działa. Zobacz i popraw luty na kwarcu bo mi coś nie pasuje.
  • Level 11  
    wymieniłem pętlę, używka w bardzo ładnym stanie kosztuje 50zł więc wolałem nie ryzykować, od 24h jest spokój, także nie chcę krakać, ale temat do zamknięcia i dzięki za pomoc
  • Level 11  
    wymieniłem pętlę, używka w bardzo ładnym stanie kosztuje 50zł więc wolałem nie ryzykować, od 24h jest spokój, także nie chcę krakać, ale temat do zamknięcia i dzięki za pomoc

Dodano po 2 [godziny] 56 [minuty]:

wymieniona pętla immobilizera