Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

cd30 blaupunkt - programowanie ch341a

Sivyx 22 Jun 2020 16:07 687 9
    Sivyx
    Level 16  
    Witam, mam problem z zaprogramowaniem eeproma radia cd30 blaupunkt programatorem ch341a.
    Siedzi jak wiadomo 95640, wgrywam jako 25640, już z 3 różne wsady i na każdym radio w ogóle, nie daje żadnej reakcji. Radio mojego kumpla 100% sprawne było, chciałem wrzucić po prostu wylogowany wsad(ale już mniejsza o to).
    Wiem, że na pewno programator dobrze odczytuję tę kość, ale czy też dobrze programuje?? Coś robię źle??
    Przed każdym wgraniem czyszczę, wgrywam i dla pewności sczytuję i jest to samo co wgrywam.. Już głupieje..
    Dostęp do komputera z org wsadem bd miał, dopiero za kilka dni, więc narazie do oryginału nie wrócę. W załączniku ostatni wsad jaki wrzuciłem. Pozdrawiam
    Ireneo
    Level 42  
    Po wgraniu jak robisz odczyt to masz to samo czy pliki się różnią?
    Sivyx
    Level 16  
    To samo..:/ Chyba zbieg okoliczności i coś tak się zesr...
    Jacekelb
    Level 13  
    Witam czy temat rozwiązany mam podobny problem nawet po w graniu oryginału martwe radio odczyt jest . Mam pytanie czy do programowania musi być wylutowany eeprom?
    JayRo
    Level 29  
    Odczyt oraz zapis na wylutowanej kości pozwala uniknąć takich ''fajerwerków'' z wsadami. Robienie tego w układzie może powodować zakłócenia i przekłamywać odczyt/zapis.
    Jacekelb
    Level 13  
    Dziękuję za odpowiedzi spróbuję tak zrobić tylko odczyt robiłem na wlutowanym i teraz nie wiem czy mam dobry wsad odczytu . Wgrywałem inny z wylogowanego radyjka i też nie poszło . Może ktoś pomoże podaje wsad z odczytu radia cd30mp3 jest ktoś w stanie sprawdzić poprawność i wylogować wsad . Wgrywałem wsad ponieważ nie mogłem zalogować radyjka. Proszę o pomoc . A odczyt Car Pass z wsadu pamięci to 4916 czy jest prawidłowy ?
    JayRo
    Level 29  
    Jacekelb wrote:
    A odczyt Car Pass z wsadu pamięci to 4916 czy jest prawidłowy ?

Kod zdaje się być prawidłowy:

File Name: cd30mp3 nowe adam.bin

Model: Blaupunkt CD 30 MP3
    Serial: GM003057315552
    Code: 4916
    Jacekelb
    Level 13  
    No to tym kodem nie mogę aktywować radyjka a radio wcześniej nie było wylogowane . Moje obecne cd30 mogę wylogować i zalogować . Jak można wylogować radyjko bez auta cd30mp3 ?
    Jacekelb
    Level 13  
    czajnik23 wrote:
    Zobacz plik wylogowany.

Dzięki Za wsad radyjko śmiga 🙂🙂wcześniej umarło po w graniu innego wsadu poprzez klip zerwałem rezystory nie zobaczyłem od razu tego już oko nie takie 😂😂 ale udało się pobrać schemat i wszystko gra pozdrawiam serdecznie. [img-0]