Każda gra jaką kupisz jest przypisywana do określonego konta na którym dokonasz zakupu, jeśli kupisz grę na koncie X to gdy na innym telefonie zalogujesz się na koncie X gra będzie dostępna do pobrania bo jest przypisana do konta X i dzięki temu kontowi możesz grać w grę którą zakupiłeś na koncie X, natomiast mając grę na koncie X, nie będziesz miał jej do pobrania na koncie Y gdyż do tego konta gra nie jest przypisana to znaczy ze na tym koncie gra nie została zakupiona bo gra jest zapisywana do konta nie do telefonu, także w tym wypadku by móc grać w swoja grę musisz być zalogowanym na koncie na którym tą grę kupiłeś w tym przypadku Koncie X, pamiętaj też by sprawdzić specyfikację gry, gdyż gdy spróbujesz ją pobrać i włączyć na zbyt słabym telefonie to wtedy gra ci się nie uruchomi .
Podsumowując, możesz grać na każdym telefonie swoją grę , o ile zalogujesz się na nim na swoje konto gdzie gra była zakupiona oraz telefon spełnia wymagania gry.