Witam.
Mam pytanie odnoście zalogowania sie na konto do gry na ipadzie, syn na telefonie jest zalogowany na konto do gry poprzez emaila i ma tam wykupione jakieś vipy itp i chciałby tez pograć na ipadzie na tym koncie i pytanie czy jest mozliwosc zalogowania sie, dodam ze gra nie ma opcji zalogowania sie tylko ona loguje sie na konto poprzez app store.
Mam pytanie odnoście zalogowania sie na konto do gry na ipadzie, syn na telefonie jest zalogowany na konto do gry poprzez emaila i ma tam wykupione jakieś vipy itp i chciałby tez pograć na ipadzie na tym koncie i pytanie czy jest mozliwosc zalogowania sie, dodam ze gra nie ma opcji zalogowania sie tylko ona loguje sie na konto poprzez app store.