Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens C62, gdzie można znaleźć dzwonki, gry, itp... ?

09 Paź 2005 14:45 1163 4
 • Poziom 27  
  Witam.

  Mam telefon: Siemens C62.

  Posiadam także Siemensa CF 62, ale to tak na marginesie.
  Mam kabel (COM) i chciałbym ściągnąć jakieś dość dobre darmowe dzwonki polifoniczne, zeszukałem się wszędziei wszędzie są tylko płatnę po 11 zł. Szukałem też gier do tego telefonu, ale to jeszcze większy problem, bo nie ma ani darmowych ani płatnych. Używam oprogramowania do kabelka: Siemens Data Suite - c62_sds_v10476_desonly. Gdy podepnę kabel do telefonu i uruchomię ten program, to nie ma w nim folderu z grami :(

  Za pomoc z góry dziękuję.
 • Poziom 14  
  wejdz sobie na fora (na dole linki) i poczytaj tam troche.. bajerow na telefon i linkow jest tam od groma.. poszukaj tez w google, najlepiej dajac zaawansowane szukanie i wyswietlanie stron tylko rosyjskich gdyz oni tego maja najwiecej.. w zapytaniu mozesz wpisac np. JAVA.. ja tak robilem i gierek, polifonii oraz obrazkow mam full ;) pozdro..

  http://www.forum.siemensinfo.pl
  http://www.siemensinfo.pl
  http://www.forum.siemensiak.pl
  http://www.siemensiak.pl
 • Poziom 27  
  Mam jeszcze jedno pytanie, gdyż nie mogę znaleźć odpowiedzi, mianowicie: pisze mi że (na dsyk D) wolnego miejsca mam w telefonie: 666,580 kB i dlaczego mogę zrobić tylko 2 zdjęcia ?, jedno zdjęcie zajmuje około 40-60 kB (w dużej rozdzielczości), więc powinno mi się zmieścić około: 13 zdjęć kiedy to wchodzi mi tylko 2 zdjęcia ?

  Dodano po 5 [godziny] 44 [minuty]:

  Zaobserwowałem ciekawe zjawisko. Usunołem 2 tapety które bardzo mało zajmowały, po 7 kB uruchomiłem ponownie telefon, wpinam aparat, piszę pozostało zdjęć: 7, OK, usuwam dalej zbędne pliki, dość sporo ich usunołem, uruchamiam ponownie telefon wpinam aparat i: pozostało zdjęć 5, troszkę się zdenerwowałem, gdyż wolnego miejsca zrobiłem 0,75 MB a tu 5 zdjęć mi tylko pokazuje że mogę zrobić, gdbym zapewne zwolnił jeszcze 0,15 MB i miał wolnego 1 MB to pewnie mógbym 3 zdjęcia zrobić. Coś tu nie gra najwyraźniej. W siemiensach CF 62, jest możliwość zrobie defragmentacji dysku z poziomu telefonu, u mnie tego nie ma, ale może można to zrobić za pomocą jakiegoś programu komputerowego ?
 • Poziom 27  
  Są może jakieś patche do telefonu, jest wogóle takie coś ?