Witam, mam takie pytanko do was. Ostatnio przestał mi działać centralny zamek w golfie od strony kierowcy gdy zamykam z pilota (wszystkie zamki zamyka a kierowcy nie). I tu jest problem że elektronika działa bo jak chcę zamknąć z pilota albo w środku z przycisku to słyszę i widzę jakby ten dzyndzelek chciał sie schować a nie mógł tak jak by go coś blokowało. Ciężko też sie go wciska trzeba użyć więcej siły, gdy juz wcisnę to elektroniczne podnoszenie go też nie działa (dopiero po kilku kliknięciach sie podniesie), a jak zamykam z zewnątrz kluczykiem to lekko sie zamyka i chowa do środka. Jak myślicie, co może być przyczyną? Rozebrałem bok drzwi i nic go tam nie blokuję. Zanim rozebrałem bok to do środka popsikalem wd40 i pomogło na 1 dzień.