Witam wszystkich!
Mam następujący problem z nokią3510i: Fon wpadł do wody. Wykąpałem ją w wannie ultr. Wygrzałem w 290 st. złożyłem. Tel.codzi, aż miło, ale... pojawia się napis Włóż kartę sim i też wtedy, gdy karta jest. ?????
Co może być???
Proszę o pomoc i dziękuję.
Dodam jeszcze, że twister go nie zczyta.
Mam następujący problem z nokią3510i: Fon wpadł do wody. Wykąpałem ją w wannie ultr. Wygrzałem w 290 st. złożyłem. Tel.codzi, aż miło, ale... pojawia się napis Włóż kartę sim i też wtedy, gdy karta jest. ?????
Co może być???
Proszę o pomoc i dziękuję.
Dodam jeszcze, że twister go nie zczyta.