Witam, mam następujący problem. Miesiąc temu zwirtualizowałem stary komputer z Windows XP home edition. Wirtualizacja poszła pomyślnie i teraz mam go jako maszynę wirtualną w programie VirtualBox na Windows 10. Jednak muszę tego Windows XP aktywować. Oczywiste, że naklejka z obudowy nie będzie działać bo jest to OEM. Jednak kupiłem nową naklejkę, już nie OEM, żeby bez problemu aktywowała system. Niestety, przy aktywacji internetowej wyskakuje, że kod jest nieprawidłowy. Przy aktywacji telefonicznej również cyfry, które wpisuje w przeglądarce na telefonie, żeby otrzymać nowy kod aktywacyjny są nieprawidłowe. Naklejkę wysyłam poniżej, zamazaną oczywiście
. Proszę o pomoc