Witam, Nabyłem przez przypadek piękne radio a właściwie Deck Pioneer KEX-900
Niestety tylko sam Deck jak go podłączyć i sprawdzić czy działa?
Gdzieś wyczytałem że do odpalenia potrzebny jest Tuner do zestawu
Bardzo proszę o pomoc
Niestety tylko sam Deck jak go podłączyć i sprawdzić czy działa?
Gdzieś wyczytałem że do odpalenia potrzebny jest Tuner do zestawu
Bardzo proszę o pomoc