Witam,
Mam pytanie.... Mam ekspress DeLonghi ESAM 2600 i po włączeniu tegoż ekspresu migają mi ikony: małej i dużej kawy oraz ikona płukania.
Gdy tylko otworzę zawór pary to wylatuje zimna woda z dyszy i co mnie ciekawi nie leci jednym strumieniem tylko seriami uderzeń... ale nadal zimna woda. Choćbym 2 pojemniki z wodą zużył na ten zabieg to nic się nie zmienia.... Gdzie szukać przyczyny?
Co mogę zrobić, żeby jasno zdiagnozować co w w/w ekspresie zawodzi i trzeba wymienić?
Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.
Mam pytanie.... Mam ekspress DeLonghi ESAM 2600 i po włączeniu tegoż ekspresu migają mi ikony: małej i dużej kawy oraz ikona płukania.
Gdy tylko otworzę zawór pary to wylatuje zimna woda z dyszy i co mnie ciekawi nie leci jednym strumieniem tylko seriami uderzeń... ale nadal zimna woda. Choćbym 2 pojemniki z wodą zużył na ten zabieg to nic się nie zmienia.... Gdzie szukać przyczyny?
Co mogę zrobić, żeby jasno zdiagnozować co w w/w ekspresie zawodzi i trzeba wymienić?
Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.