Ekspres do kawy DeLonghi Esam 2600
Ekspres długo stał, ale działał. Postanowiłem go gruntownie wyczyścić, przesmarować i odkamienić. Po całym zabiegu silnik nie mieli kawy i sygnalizuje jakiś błąd. Identycznie dzieje się na ustawieniu zasypu z zewnątrz(łyżeczka).
Sam silnik po wyjęciu i podaniu napięcia działa poprawnie.
Czy ktoś mógłby pomóc?
Film z pokazanym problemem.
https://vimeo.com/736248341
Ekspres długo stał, ale działał. Postanowiłem go gruntownie wyczyścić, przesmarować i odkamienić. Po całym zabiegu silnik nie mieli kawy i sygnalizuje jakiś błąd. Identycznie dzieje się na ustawieniu zasypu z zewnątrz(łyżeczka).
Sam silnik po wyjęciu i podaniu napięcia działa poprawnie.
Czy ktoś mógłby pomóc?
Film z pokazanym problemem.
https://vimeo.com/736248341