Problem:
Monitor bez podłączenia do kompa startuje. Wchodzi pełne OSD ze wsystkimi regulacjami... wszystko jest OK. po dostaniu sygnału wchodzi w stand by (jeśli wcześniej nie wywali tranzystorka
)
Sprawdzone:
Zasilanie OK, kondzioły Ok, procek Ok, Tranzystory OK, Sygnały z kompa Ok (dochodzą na procek), suche luty sprawdzone (brak)
Macie jakieś pomysły?
Ps. Kinol też ok. (chodził pod KDS-em przez dzionek cały :
-))
Monitor bez podłączenia do kompa startuje. Wchodzi pełne OSD ze wsystkimi regulacjami... wszystko jest OK. po dostaniu sygnału wchodzi w stand by (jeśli wcześniej nie wywali tranzystorka
Sprawdzone:
Zasilanie OK, kondzioły Ok, procek Ok, Tranzystory OK, Sygnały z kompa Ok (dochodzą na procek), suche luty sprawdzone (brak)
Macie jakieś pomysły?
Ps. Kinol też ok. (chodził pod KDS-em przez dzionek cały :
-))