Po włączeniu do sieci procek zaświeca wszystkie Ledy (test?) potem działa OK cała klawiszologia. Dioda sieciowa świeci na zielono. Po podłączeniu do kopma pojawia się obraz na kilka sekund, czasami wcale, dwa razy po około 40 minut. Następnie znika, wtedy nie działają klawisze (brak przełączania Ledów) - procek chyba wisi. Dioda sieciowa zielona. Nie udało mi się zrobić nigdy na standby. Cały monitor jest sprawny - działał ponad 40 minut. Gdzie tkwi przyczyna?
Pozdrawiam Wojtek
Pozdrawiam Wojtek