Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nokia 6210 w panelu 6310??? czy to możliwe?

graba30 13 Oct 2005 18:22 1547 9
    graba30
    Level 10  
    Witam, mam pytanie czy do nokii 6210 da sie założyć panel od nokii 6310? wizualnie te modele są do siebie podobne ale czy w środku wszysko podejdzie? Musze w swojej 6210 wymienić i chciałbym założyć od 6310 bo jest ładniejszy.
    sim
    Level 28  
    Nic nie podejdzie.
    Inaczej klawisze mają - to przód.
    Tył od 6310 jest wyższy więc też nie.
    jacof
    Level 12  
    potwierdzam to co napisal kolega wyzej.
    kombinowalem z tym na wszystkie sposoby. nie da rady.
    kup lepiej obudowe imitacje 6310.
    pozdrawiam
    NOOKIA
    Level 28  
    co wy chłopaki piszecie. jest takie powiedzenie że jak się czegoś nie da to trzeb dać to komuś kto nie wie żę się tego nie da zrobić i on to zrobi.

No i powracając do tematu
    Raz miałem wene i przez dwa dni przerabiałem klawisze od 6310 aby pasowały do układu klawiszy od 6210 ja zrobiłem to tak że uciełem niektóre "bolce" od klawiszy z 6310 i potem je przeklejałem tak aby pasowały do układu klawiszy od 6210 efekt był super obódowe kupujesz normalną od 6310i i po modyfikacji klawiszy normalnie wejdzie ci tam elektronika od 6210

to tyle odemnie chyba jestem jednym z nielicznych który coś takiego zrobił na każdym forum wszyscy piszą żę się nie da A JEDAK DA SIĘ 6210 WSDZIĆ W OBÓDOWE OD 6310 NAPEWNO
    graba30
    Level 10  
    mam rozumieć że sama płyta główna wejdzie w obudowe? musiałbym tylko przerabiać klawisze? czy zmieniać oba panele (przod i tył) ???
    NOOKIA
    Level 28  
    graba30
    tylnie panele są takie same koledzy wprowadzili cię w błąd przerobisz klawisze i to wszystko
    sim
    Level 28  
    Pytanie raczej dotyczyło czy da się w miarę bezpośrednio.
    @NOOKIA - nie wprowadzaj nikogo w błąd - tyłu od 6310 nie założysz do 6210 bo jest wyższy o ok 1mm.
    Tzn. da się założyć ale bateria nie będzie dobrze stykała.
    Trzeba wtedy założyć również styki od 6310.
    Czyli rzeźba.
    A co do przodu :) tylko 2 dni :)
    I wychodzi rzeźba.
    W 2 dni zarobi się na całą 6310.
    maciekolo
    Level 13  
    zrobi sie bo i jak tak zrobilem,ale klawisze nie beda dzialaly tak dobrze jak w orginale.pzdr
    graba30
    Level 10  
    kupiłem panel od 6310 i tylko przerobiłem przyciski, wszystko inne pasowało załączyłbym jego fotke ale już go sprzedałem... pozdro
    maciekolo
    Level 13  
    sim wrote:
    Pytanie raczej dotyczyło czy da się w miarę bezpośrednio.
    @NOOKIA - nie wprowadzaj nikogo w błąd - tyłu od 6310 nie założysz do 6210 bo jest wyższy o ok 1mm.
    Tzn. da się założyć ale bateria nie będzie dobrze stykała.
    Trzeba wtedy założyć również styki od 6310.
    Czyli rzeźba.
    A co do przodu :) tylko 2 dni :)
    I wychodzi rzeźba.
    W 2 dni zarobi się na całą 6310.

Tylko po co zmieniac tył, jak można zostawic od 6210-mocowania i zaczepy sa identyczne i nie trzeba zmieniac styków