logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Jak na Heliosie 300 poradzić sobie z niskim FPS w CS: GO?

Endrju... 17 Lis 2020 20:19 453 1
REKLAMA
  • #1 19051040
    Endrju...
    Poziom 4  
    Posty: 9
    Ocena: 1
    Witam mam problem z Heliosem 300 (i5 8300h, GTX 1050ti, 8GB RAM). Po kupnie lapka miałem normalnie 150-170 fps na ustawieniach średnich. Po wejściu operacji miałem spadki do 40 FPS, wtedy w ustawieniach startowych wpisałem -novid i było wszystko ok. Później miałem przerwę i wróciłem do CS i mam znowu ten sam problem nie wiem czy jest to spowodowane aktualizacją czy coś. spadki pojawiają się randomowo nie przy wchodzeniu w smoke itp ale przy wychodzeniu z respa jest 40sek spadku fps a potem jest normalnie. Czy miał ktoś podobny problem a jeżeli tak to jakie jest rozwiązanie.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 19100187
    Endrju...
    Poziom 4  
    Posty: 9
    Ocena: 1
    nic sie nie zmieniło
REKLAMA