Witam mam problem z Heliosem 300 (i5 8300h, GTX 1050ti, 8GB RAM). Po kupnie lapka miałem normalnie 150-170 fps na ustawieniach średnich. Po wejściu operacji miałem spadki do 40 FPS, wtedy w ustawieniach startowych wpisałem -novid i było wszystko ok. Później miałem przerwę i wróciłem do CS i mam znowu ten sam problem nie wiem czy jest to spowodowane aktualizacją czy coś. spadki pojawiają się randomowo nie przy wchodzeniu w smoke itp ale przy wychodzeniu z respa jest 40sek spadku fps a potem jest normalnie. Czy miał ktoś podobny problem a jeżeli tak to jakie jest rozwiązanie.
Pozdrawiam
Pozdrawiam