Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV do salonu 65"+ Phillips z BT za 3-3,5tys

Gitfunfel007 24 Nov 2020 11:13 231 1
    Gitfunfel007
    Level 8  
    1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora? - 3m
    2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu? - na wprost
    3. Jaki telewizor posiadasz obecnie? - brak
    4. Jaką markę preferujesz? - Philips głównie ze względu na Ambilight
    5. Jakiej wielkości telewizora szukasz? - 65" lub więcej
    6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora? - dekoder UPC, PS4, zdjęcia z telefonu, czasami laptop
    7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - Netflix, YT, jakieś Discovery
    8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC? - tak, PS4pro (może kiedyś ps5)
    9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora? - tak, głównie YT i Netflix
    10. Oglądasz wieczorami czy w dzień? - wieczorami - z tego względu między innymi zależy mi na Ambilight
    11. Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup telewizora? 3-3,5 tys

TV ma wisieć w salonie (ekspozycja zachodnia), zależy mi na łączności Bluetooth - tak żebym mógł sobie na słuchawkach bezkonfliktowo coś oglądać/pograć (chyba że są jakieś inne dobre opcje o których nie wiem?)

Szukając natrafiłem na takie opcje:
    1. Philips 65PUS7855 / Philips 70PUS7855/12 (te z kolei jeśli dobrze wyczytałem nie mają Bluetooth - więc nici z oglądania na słuchawkach...) - 2899PLN / 3499PLN
    2. Philips 65PUS7354 (jeśli dobrze sprawdziłem to ma BT z tym, że chyba już ze 2 lata jest na rynku - nie wiem czy jest sens kupować taki starszy model?) - 2999PLN
    3. Philips 65PUS8535 - (najdroższy z listy ale ma BT, nie wiem tylko jak jest z imput lagiem) - 3799PLN
    4. SAMSUNG UE65TU8502U (nie Philips więc nici z Ambilight ale poza tym to generalnie polecany w tej półce cenowej) - 2829PLN

Proszę o pomoc w wyborze - może są jakieś inne modele, które warto rozważyć?
    kost2
    Level 15  
    Ten Samsung QE65Q65TA jest teraz 1 000 zł taniej i mieści się w budżecie.

Moderated By Ludwik XVI:

3.1.10. Nie reklamuj stron internetowych lub usług w jakiejkolwiek formie.