logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Bosch Tassimo TAS 4212 - Sygnalizacja braku wody mimo jej obecności i demontaż obudowy

fzyga43 25 Lis 2020 16:34 5997 3
REKLAMA
  • #1 19068592
    fzyga43
    Poziom 23  
    Posty: 479
    Pomógł: 70
    Ocena: 116
    Ekspres Bosch Tassimo TAS 4212 sygnalizuje brak wody, woda oczywiście jest we właściwej ilości. Pływaczek w zbiorniku reaguje czyli unosi się na maksa. Pytanie drugie jak bezszkodowo rozebrać obudowę.
  • REKLAMA
  • #2 19072175
    ssss
    Poziom 38  
    Posty: 3368
    Pomógł: 469
    Ocena: 1790
    Plywak moze sie podnosic ale moze jest juz zaslaby mozesz sprobowac magnesem czy zadziala
  • REKLAMA
  • #3 19072267
    fzyga43
    Poziom 23  
    Posty: 479
    Pomógł: 70
    Ocena: 116
    Właśnie jest problem z magnesem. Magnes neodymowy już skorodował i nie ma odpowiedniej siły do zadziałania czujnika. Myślę, że wymiana magnesu załatwi problem.
  • #4 19395318
    fzyga43
    Poziom 23  
    Posty: 479
    Pomógł: 70
    Ocena: 116
    Oczywiście wkleiłem nowy magnes neodymowy, o wymiarach oryginalnego.
REKLAMA