Witam.
Posiadam zamrażarkę Argos ZD 210. Zamrażarka jakiś czas stała nieużywana. Przyszedł czas ze jest potrzebna. Załączona od 24 godzin, nie wyłącza się sprężarka, pracuje cały czas, a temperatura wewnątrz to zaledwie - 12°C. Może ktoś coś podpowie.
Posiadam zamrażarkę Argos ZD 210. Zamrażarka jakiś czas stała nieużywana. Przyszedł czas ze jest potrzebna. Załączona od 24 godzin, nie wyłącza się sprężarka, pracuje cały czas, a temperatura wewnątrz to zaledwie - 12°C. Może ktoś coś podpowie.