Dzien dobry
Aplikacja solarman na tel lub compie nic niepokazuje oprocz produkcji pradu ,instalacje mam od tygodnia i tak jest od poczatku .falownik
sofar 8.8
oprocz produkcji kompletnie nic niepokazuje czy ktos wie czemu ?wydawalo mi sie ze bede mial fajna przejzysta apke a tu nic ,instalator probuje mi powiedziec ze wszyscy maja to samo ale przed instalacja mowil ze super fajna apka:(. Prosze o pomoc
Aplikacja solarman na tel lub compie nic niepokazuje oprocz produkcji pradu ,instalacje mam od tygodnia i tak jest od poczatku .falownik
sofar 8.8
oprocz produkcji kompletnie nic niepokazuje czy ktos wie czemu ?wydawalo mi sie ze bede mial fajna przejzysta apke a tu nic ,instalator probuje mi powiedziec ze wszyscy maja to samo ale przed instalacja mowil ze super fajna apka:(. Prosze o pomoc