Witam.
Wyskoczył komunikat że należy go odkamienić, robię jak jest w instrukcji. Po ok 25 minutach kończy się woda z odkamieniaczem, i powinien przejść do płukania ekspresu po odkamienianiu, ale tego nie ma tylko cały czas jest komunikat żeby odkamienić. Czy ktoś może coś podpowiedzieć co mogło paść lub jak to skasować?
Wyskoczył komunikat że należy go odkamienić, robię jak jest w instrukcji. Po ok 25 minutach kończy się woda z odkamieniaczem, i powinien przejść do płukania ekspresu po odkamienianiu, ale tego nie ma tylko cały czas jest komunikat żeby odkamienić. Czy ktoś może coś podpowiedzieć co mogło paść lub jak to skasować?