Witam.
Mam problem z Oplem astra g coupe 2000 rok 2.2 benzyna 108 KW 147 KM. Samochód prscował jak na trybie awaryjnym. Nie na pelnych cylindrach. Wcześniej wymieniłem cewke zaplonowa i to pomogło. Ale chyba nie bylo błędu P1612 tylko pozostałe. Wrzucam tez screena błędów. Czy mozliwe ze znowu cewka padła? Rozkrecalem sterownik silnika nic mu nie dolega. Popryskalem wtyczki lecz dalej. Samochód kreci ale nie odpala. Jesli byłby problem z immo to samochód chyba w ogóle nie powinien kręcić?
Mam problem z Oplem astra g coupe 2000 rok 2.2 benzyna 108 KW 147 KM. Samochód prscował jak na trybie awaryjnym. Nie na pelnych cylindrach. Wcześniej wymieniłem cewke zaplonowa i to pomogło. Ale chyba nie bylo błędu P1612 tylko pozostałe. Wrzucam tez screena błędów. Czy mozliwe ze znowu cewka padła? Rozkrecalem sterownik silnika nic mu nie dolega. Popryskalem wtyczki lecz dalej. Samochód kreci ale nie odpala. Jesli byłby problem z immo to samochód chyba w ogóle nie powinien kręcić?