Witam . Kupiłem tablet Motorola xoom 2 mz616 i zaczęły mi się schody. Pierwszy problem to aktualizacja oprogramowania ponieważ tablet ani laptop nie wykrywają aktualizacji ( strony z aktualizacjami wygasły) w jaki sposób mogę wgrać aktualizacje ? Jak to zrobić i jakie programy użyć. Drugi problem jest taki że tablet posiada splot na kartę SIM który jest nieobsługiwany ( lub zablokowany)- w jaki sposób to odblokować . To chyba nie jest simlock . Albo jak sprawdzić co to za rodzaj zabezpieczenia. Jest to mój pierwszy tablet i trochę jestem zielony w temacie. Prosił bym o porade