Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Delonghi ecam 350.55B - Ogólny alarm

marselus2020 13 Dec 2020 12:26 639 4
    marselus2020
    Level 2  
    Witam wszystkich serdecznie, Mam problem ze swoim ekspresem, wymieniałem obudowę bloku zaparzacza lewą, z uwagi na niedbałą konserwację zaparzacza, po przełożeniu i skręceniu wszystkiego od razu po włączeniu wyskakuje komunikat Ogólny alarm, szukam informacji jak wykonać test mode w tym modelu ale nie mogę niczego znaleść, podczas przekładania części było odłączane kilka przewodów i zostały podłączone w to samo miejsce, również od płytki która znajduje się w prawej części obudowy były odłączane dwa przewody, proszę o pomoc żeby spróbować przetestować urządzenie lub wykonać jakiś reset, z góry dziękuje za pomoc
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    strzyzol
    Level 16  
    Sprawdź czujniki temperatury one odpowiadają za to że zaraz po włączeniu pojawia się błąd zmierz je powinny mieć ok 120kom przy temperaturze 25C. Też u siebie wymieniłem obudowę.
    marselus2020
    Level 2  
    Kolego strzyzol dziękuje bardzo za podpowiedź, jeden czujnik temperatury był do wymiany, po zainstalowaniu nowego czujnika wszystko OK, ekspres ruszył od razu, jeszcze raz dziękuje. 👏👌👍
    marselus2020
    Level 2  
    Kolego strzyzol dziękuje bardzo za podpowiedź, jeden czujnik temperatury był do wymiany, po zainstalowaniu nowego czujnika wszystko OK, ekspres ruszył od razu, jeszcze raz dziękuje. 👏👌👍

Dodano po 39 [minuty]:

Uszkodzony jeden z czujników temperatury, po wymianie wszystko OK