Witam.
Przez ostatnie 6 lat posiadałem kartę nvidia geforce gtx760 2gb .
Posiada ona wyjścia : 2x dvi , 1x hdmi , 1x displayport .
Monitor samsung syncmaster SA300 , który posiada jedynie wyjście VGA.
Wtedy poradzono mi o zakupie przejściówki z VGA na DVI lecz tej która ma nad i pod płaską blaszką w kształcie minusa po dwa piny.
Po tym czasie przyszedł czas na zmiany .
Kupiłem msi rx570 8gb armor OC.
Ta za to posiada 1x DVI , 1x hdmi , 3x displayport , lecz DVI z samą blaszką w kształcie " minusa " bez tych dwóch pinów na górze i na dole.
Jak mam teraz połączyć monitor z kartą by uzyskać jak możliwą najlepszą jakość ?
Przejściówka ta z załącznika wiadomo że juz odpada , bo takiego wyjścia na niej już tu nie ma.
Jaka nowa przejściówka da możliwą najlepszą jakość ?
Pozdrawiam.
Przez ostatnie 6 lat posiadałem kartę nvidia geforce gtx760 2gb .
Posiada ona wyjścia : 2x dvi , 1x hdmi , 1x displayport .
Monitor samsung syncmaster SA300 , który posiada jedynie wyjście VGA.
Wtedy poradzono mi o zakupie przejściówki z VGA na DVI lecz tej która ma nad i pod płaską blaszką w kształcie minusa po dwa piny.
Po tym czasie przyszedł czas na zmiany .
Kupiłem msi rx570 8gb armor OC.
Ta za to posiada 1x DVI , 1x hdmi , 3x displayport , lecz DVI z samą blaszką w kształcie " minusa " bez tych dwóch pinów na górze i na dole.
Jak mam teraz połączyć monitor z kartą by uzyskać jak możliwą najlepszą jakość ?
Przejściówka ta z załącznika wiadomo że juz odpada , bo takiego wyjścia na niej już tu nie ma.
Jaka nowa przejściówka da możliwą najlepszą jakość ?
Pozdrawiam.