Dzień dobry wszystkim. Nie znalazłem odpowiedzi na pytania w temacie dlatego zamieszczał nowy post.
Pralka ma już kilka lat. Od jakiegoś czasu pojawiał się błąd E03. Sprawdziłem drożności węża odpływowego, wyczyściłem filtr przy pompie odpływowej a nawet wymieniłem silnik pompy z racji że na trzpieniu wirniczka był wyczuwalny luz w osi X/Y/Z (w każdą stronę). Niestety po wymianie pompy nadal błąd się powtarza. Skończyły mi się opcje dlatego proszę o pomoc.
Drugi problem to nie pobieranie płynu do płukania. W kasetce jest pełno płynu. Bez względu czy jest program normalny np. Codzienne 60° czy płukanie. Kaseta czyszczona wielokrotnie. Będę sprawdzał dysze nad dozownikiem jeszcze ale jak macie inne pomysły co można sprawdzić to mając rozebrana pralke chciałbym to za jednym zamachem załatwić. Każda sugestia milę widziana.
Myślałem również o resecie pralki po wymianie pompy odpływowej ale do tego modelu nie znalazłem instrukcji jak to zrobić. Nie mam diod sygnalizujących start i koniec prania bo na pralce jest wyświetlacz.
Pralka ma już kilka lat. Od jakiegoś czasu pojawiał się błąd E03. Sprawdziłem drożności węża odpływowego, wyczyściłem filtr przy pompie odpływowej a nawet wymieniłem silnik pompy z racji że na trzpieniu wirniczka był wyczuwalny luz w osi X/Y/Z (w każdą stronę). Niestety po wymianie pompy nadal błąd się powtarza. Skończyły mi się opcje dlatego proszę o pomoc.
Drugi problem to nie pobieranie płynu do płukania. W kasetce jest pełno płynu. Bez względu czy jest program normalny np. Codzienne 60° czy płukanie. Kaseta czyszczona wielokrotnie. Będę sprawdzał dysze nad dozownikiem jeszcze ale jak macie inne pomysły co można sprawdzić to mając rozebrana pralke chciałbym to za jednym zamachem załatwić. Każda sugestia milę widziana.
Myślałem również o resecie pralki po wymianie pompy odpływowej ale do tego modelu nie znalazłem instrukcji jak to zrobić. Nie mam diod sygnalizujących start i koniec prania bo na pralce jest wyświetlacz.