Witam
Korzystam z anteny zbiorczej w bloku wielorodzinnym.
Mam problem z jakością sygnału programów z MUX2 (Polsat, TVN), natomiast programy z MUX3 (TVP) maja bardzo dobra jakość.
Obraz często pikseluje dźwięk się zacina.
W menu telewizora w ustawieniach moc sygnały np na Polsacie jest ok natomiast jakość -słaba.
Czy mam jakąś możliwość z poziomu użytkownika poprawić sygnał czy może to zrobić administrator?
Wiem, że ostatnio nadajnik z którego nadawany jest sygnał MUX2 był w generalnym remoncie
Pozdrawiam
Korzystam z anteny zbiorczej w bloku wielorodzinnym.
Mam problem z jakością sygnału programów z MUX2 (Polsat, TVN), natomiast programy z MUX3 (TVP) maja bardzo dobra jakość.
Obraz często pikseluje dźwięk się zacina.
W menu telewizora w ustawieniach moc sygnały np na Polsacie jest ok natomiast jakość -słaba.
Czy mam jakąś możliwość z poziomu użytkownika poprawić sygnał czy może to zrobić administrator?
Wiem, że ostatnio nadajnik z którego nadawany jest sygnał MUX2 był w generalnym remoncie
Pozdrawiam