Dzień dobry , na początku wspomnę że dopiero się uczę tych zagadnień,
Orangę Światłowód + Funbox 3.0 + kilka komputerów podpiętych do owego routera. Potrzeba jest taka aby móc się zdalnie podłączyć
do owej sieci, aby móc pracować np. z domu ( i mieć dostęp do aplikacji która pracuje w tej sieci ) Czytając podobne posty , można wywnioskować że jest to możliwe. Czy ktoś mógłby mnie jakoś pokierował i pomógł mi skonfigurować takie połączenie ?
( może jest już jakiś przewodnik-gotowiec ? , jakiś filmik na YT itp. )
Z tego co już się dowiedziałem , ktoś w przeszłości już coś w tym temacie działał, bo w tej sieci jest monitoring do którego jest dostęp z zewnątrz. Nie wiem jakie informacje są potrzebne do wstępnej weryfikacji , więc jak tylko coś będzie potrzebne do oczywiście uzupełnię.
z góry dziękuje za pomoc.
Orangę Światłowód + Funbox 3.0 + kilka komputerów podpiętych do owego routera. Potrzeba jest taka aby móc się zdalnie podłączyć
do owej sieci, aby móc pracować np. z domu ( i mieć dostęp do aplikacji która pracuje w tej sieci ) Czytając podobne posty , można wywnioskować że jest to możliwe. Czy ktoś mógłby mnie jakoś pokierował i pomógł mi skonfigurować takie połączenie ?
( może jest już jakiś przewodnik-gotowiec ? , jakiś filmik na YT itp. )
Z tego co już się dowiedziałem , ktoś w przeszłości już coś w tym temacie działał, bo w tej sieci jest monitoring do którego jest dostęp z zewnątrz. Nie wiem jakie informacje są potrzebne do wstępnej weryfikacji , więc jak tylko coś będzie potrzebne do oczywiście uzupełnię.
z góry dziękuje za pomoc.