Witam ma ktoś jakieś pomysły jak zdjąć zaśniedziałą uszczelkę pod cylindrem w skuterze ? Kompletnie nie chce zejść, srubkowkretem płaskim po kawałku schodzi ale nie w calosci j zostaje trochę
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam