logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Skuter Barton 4t - Nie mogę zdjąć uszczelki pod cylindrem

ggGGAaggagag 23 Lut 2021 17:03 462 1
REKLAMA
  • #1 19277185
    ggGGAaggagag
    Poziom 4  
    Posty: 7
    Witam ma ktoś jakieś pomysły jak zdjąć zaśniedziałą uszczelkę pod cylindrem w skuterze ? Kompletnie nie chce zejść, srubkowkretem płaskim po kawałku schodzi ale nie w calosci j zostaje trochę
  • REKLAMA
REKLAMA