Tak jak w tytule, ktoś coś podpowie?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamwiesiekmisiek napisał:Deszczownica została oczyszczona, rozebrałem przepłukałem, wydawało się, że wszystko jest ok., ale po dwóch praniach temat powrócił... Zatem co można jeszcze zrobić?Możesz spróbować, ale jak zapchane jest głębiej to bez rozbierania pewnie nie obejdzie się. Przy czyszczeniu tak jak proponujesz możesz osad powciskać głębiej do tej deszczownicy.
Robo-technical napisał:Wymienić górną część zasobnika, lub cały zasobnik (część o której mówił kol. Wiesiekmisiek nazywając deszczownicą
wiesiekmisiek napisał:Robo-technical napisał:Wymienić górną część zasobnika, lub cały zasobnik (część o której mówił kol. Wiesiekmisiek nazywając deszczownicą
Przepraszam nie technicznie się wyraziłem. Pisząc deszczownica miałem na myśli pokrywę komory dozownika za proszek.