Wpadl mi w rece ricoh m60 i wyswietla Su czyli wymiana EEPROM'u.
Mam pytanie czy da sie cos zrobic z tym co jest czy trzeba wstawic nowy i gdzie go mozna dostac ?
Z gory Dzieki !
Mam pytanie czy da sie cos zrobic z tym co jest czy trzeba wstawic nowy i gdzie go mozna dostac ?
Z gory Dzieki !