logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

RICOH M60 – komunikat SU, czy konieczna wymiana EEPROM, gdzie kupić nowy?

djed 20 Paź 2005 14:36 1497 5
REKLAMA
  • #1 1913683
    djed
    Poziom 12  
    Posty: 99
    Ocena: 10
    Wpadl mi w rece ricoh m60 i wyswietla Su czyli wymiana EEPROM'u.
    Mam pytanie czy da sie cos zrobic z tym co jest czy trzeba wstawic nowy i gdzie go mozna dostac ?

    Z gory Dzieki !
  • REKLAMA
  • #2 1913704
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki
    Posty: 8291
    Pomógł: 1105
    Ocena: 833
    To jest to samo co EP-70 w MINOLCIE. Wystarczy tylko załadować wsad do epromu. Tu jest wsad do kostki.

    www.elektroda.pl/rtvforum/topic153041.html

    powodzenia!

    C.
  • REKLAMA
  • #3 1913858
    djed
    Poziom 12  
    Posty: 99
    Ocena: 10
    OK Pliki mam. Tylko nie mam programatora i co robic dalej ?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 1913991
    cezar80
    Poziom 27  
    Posty: 1273
    Pomógł: 94
    Ocena: 67
    Jak nie masz programatora to musisz kupić zaprogramowaną kość Chodzą po ok 40zł
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 1914000
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki
    Posty: 8291
    Pomógł: 1105
    Ocena: 833
    A jak masz tych maszyn kilka to kup programator - wydatek się zwróci szybko :-) Koszt ok.120 PLN a podobno można taniej !

    C.
  • Pomocny post
    #6 1914015
    marek216
    Poziom 43  
    Posty: 17996
    Pomógł: 1076
    Ocena: 924
    lub znaleśc kogos kto programuje - koszt usługi to ok 10-20 zł + koszt kości
REKLAMA