Witam
Od kilku dni nie mogę otworzyć klapy bagażnika. Myślałem że samo się naprawi dziś byłem zmuszony otworzyć awaryjnie bagażnik. Chciałbym to naprawić. Po wciśnięciu manetki wcale nie cyka zamek tak jak to dawniej było. Jak mogę to naprawić gdzie szukać przyczyny dodam jeszcze że przy zamku na pinach przy otwieraniu nie ma prądu. Pomóżcie.
Od kilku dni nie mogę otworzyć klapy bagażnika. Myślałem że samo się naprawi dziś byłem zmuszony otworzyć awaryjnie bagażnik. Chciałbym to naprawić. Po wciśnięciu manetki wcale nie cyka zamek tak jak to dawniej było. Jak mogę to naprawić gdzie szukać przyczyny dodam jeszcze że przy zamku na pinach przy otwieraniu nie ma prądu. Pomóżcie.