Witam. Mam problem z podłączeniem głośników do odtwarzacza kina domowego 3D - Panasonic SA-BTT 500, odkupiłem używany bez okablowania (głośniki i sobwoofer z innego zestawu). Proszę o poradę jakich wtyków użyć do podłączenia przewodów głośnikowych w tym odtwarzaczu, z góry wielkie dzięki, bo w sieci nic nie znalazłem niestety....
prnt.sc/11sjs1k
prnt.sc/11sjs1k