Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
LegrandLegrand
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak ładowania w laptopie Hp omen 17

27 Apr 2021 21:12 144 3
 • Level 3  
  Witam od wczoraj mam problem z ładowaniem laptopa.
  Wczoraj o godzinie 1 w nocy normalnie wszystko było dobrze i gdy o 10 jakoś właczyłem laptopa i patrzę nie chce mi sie ładować.
  Laptop ładuje sie jedynie tylko wtedy gdy jest wyłączony a gdy jest włączony wyskakuje mi komunikat "Wykryto zasilanie o niskiej mocy"
  Chodziłem po serwisach sprawdzałem czy może moje gniazdko jest zepsute, ale niestety nigdzie nie działało. Sprawdzili mi zasilacz jakimiś kabelkami i powiedzieli, że zasilacz jest okej. Dzwoniłem do Hp mają mi wysłać nowy zasilacz, ale boję się, że to nie pomoże a wysłanie go na gwarancję to ostatnia deska ratunku ponieważ w każdej chwili mogę wypłynać na statek i chciałbym wypłynąć ze sprawnym laptopem. Na nowy zasilacz poczekam do piątku a nie jak przy gwaranacji do 2 tygodni, także moje pytanie czy ktoś się orientuje co tu może być problemem? Dodam, że dziś jak podłaczyłem laptopa gdy był właczony załapało i ładowało przez chwile, ale potem jak odłaczyłem znów przestał ładować.
  Każdy dzień się dla mnie liczy więc bardziej chodzi mi o to czy czekać do piątku na nowy zasilacz czy wysyłać go od razu na gwarancję?
  Laptop to Hp Omen 17 i ma tylko 2 miesiące.
  [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
 • LegrandLegrand
 • LegrandLegrand
 • Level 3  
  MOSFET - Serwis wrote:
  Styk albo identyfikacja. Jedno z dwóch. Jeżeli na gwarancji to co za problem?


  Tak jak mówiłem na nowy zasilacz poczekam do piątku a przy gwarancji do 2 tygodni. W przypadku gdy nowy zasilacz nie pomoże to wtedy łącznie sobie poczekam do 20 dni... A mogę dostać telefon na statek w każdej chwili. Dlatego się pytam co tu może być problemem bo jeżeli ktoś się orientuje i powie ze nowy zasilacz nie pomoże to wyślę go na gwarancję jutro a rownie dobrze np. w Niedziele mogę dostać tel. na statek.
 • IT specialist
  Zielonnyyy wrote:
  bo jeżeli ktoś się orientuje i powie ze nowy zasilacz nie pomoże

  Tylko na jakiej podstawie? Bez sprawdzenia czegokolwiek nikt Ci takiej odpowiedzi nie udzieli. Może to być uszkodzony zasilacz a może też być uszkodzenie w samym laptopie - okaże się po podłączeniu innego zasilacza.