logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Dekoder DVB-T U-002: Brak YouTube mimo połączenia z internetem

zom1 28 Kwi 2021 17:58 7935 15
REKLAMA
  • #1 19405941
    zom1
    Poziom 4  
    Posty: 9
    Ocena: 7
    Pomimo połączenia z internetem w moim dekoderze brak YouTube. Proszę o pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 19407653
    LeDy
    Poziom 43  
    Posty: 19070
    Pomógł: 1984
    Ocena: 2917
    Podaj model bo po tym trudno znaleźć.
  • REKLAMA
  • #3 19410447
    zom1
    Poziom 4  
    Posty: 9
    Ocena: 7
    Na opakowaniu piszą dąb-t2 terrestrial i jeszcze Alta
  • #4 19410558
    LeDy
    Poziom 43  
    Posty: 19070
    Pomógł: 1984
    Ocena: 2917
    Jak masz połączone WiFi czy kablem?
    Jak wejdziesz to nie ma nigdzie YT, aplikacje sieciowe, coś w tym stylu?
    Nie ma H.265? Trzeba było kupić Wiwa lite.
  • #5 19411294
    zom1
    Poziom 4  
    Posty: 9
    Ocena: 7
    Mam połączone przez antenkę do wejścia USA, pokazuje że jestem połączony, ale YouTube nie odbiera.
  • #6 19411339
    RobeMek
    Poziom 27  
    Posty: 704
    Pomógł: 111
    Ocena: 89
    No jak ty się w USA podłączasz to nic dziwnego że nie działa.


    Starszego typu aplikacje bez poprawek nie współpracują już praktycznie z serwisem dlatego błędy i komunikat brak połączenia.
    Musiał byś poszukać aktualizacji softu albo kupić coś nowszego. Jest zmiana systemu to tuner niedługo przestanie działać i tak.

    Co do o nazwy to jesteś pewien że jest taka a nie ALPHA?

    Alta to wysoki, co w tłumaczeniu napisów z pudełka Alta definition digital terrestre receptor będzie że to odbiornik wysokiej jakości naziemnej telewizji cyfrowej.
  • REKLAMA
  • #7 19411681
    _kli_
    Poziom 41  
    Posty: 5298
    Pomógł: 758
    Ocena: 1034
    zom1 napisał:
    dekoder dvb t u-002
    RobeMek napisał:
    Jest zmiana systemu to niedługo przestanie działać i tak tuner.

    Jeżeli to ten, to po zmianie standardu będzie brak obrazu (dvb-T2/H.264).
  • #8 19411801
    zom1
    Poziom 4  
    Posty: 9
    Ocena: 7
    to dlaczego odbiera ruskie megago
  • #9 19411820
    LeDy
    Poziom 43  
    Posty: 19070
    Pomógł: 1984
    Ocena: 2917
    zom1 napisał:
    to dlaczego odbiera ruskie megago
    Bo ma IPTV?
    A co to wg. ciebie brak YT ? Masz w menu, nie ma??
  • #10 19411945
    zom1
    Poziom 4  
    Posty: 9
    Ocena: 7
    mam YT nawet się podświetla po kliknięciu napis no video
  • #11 19411955
    _kli_
    Poziom 41  
    Posty: 5298
    Pomógł: 758
    Ocena: 1034
    Dekoder prawdopodobnie wymaga aktualizacji, a jest na tyle "egzotyczny" że raczej jest to nierealne.
  • #12 19411973
    RobeMek
    Poziom 27  
    Posty: 704
    Pomógł: 111
    Ocena: 89
    zom1 napisał:
    mam YT nawet się podświetla po kliknięciu napis no video


    YouTube już kilka razy w ostatnim czasie zmieniało obsługę strony jak i kodowanie streamów.
    Nic nie poradzisz jak tuner nie potrafi zdekodować strumienia.
    Mam to samo na starszych Smart TV czy tunerach. Tylko w niektórych co ma uaktualnienia działa normalnie, no powiedzmy że normalnie bo jakość niższa niż 360p nie zachęca do oglądania filmów .
  • REKLAMA
  • #13 19412049
    zom1
    Poziom 4  
    Posty: 9
    Ocena: 7
    dzięki no to wtopiłem będę musiał kupić nowy
  • #14 19412080
    RobeMek
    Poziom 27  
    Posty: 704
    Pomógł: 111
    Ocena: 89
    Poczekaj chwilę aż sie wyklaruje rynek dekoderów z obsługą nowych standardów.

    Jak jesteś zainteresowany nagrywaniem i rozszerzoną obsługą innych serwisów to kup raczej tuner na Enigma2 np OCTAGON SF8008 MINI , podłączysz SAT i TV naziemną , aktualizacje i poprawki zapewnione na bieżąco.
  • #15 19412221
    LeDy
    Poziom 43  
    Posty: 19070
    Pomógł: 1984
    Ocena: 2917
    zom1 napisał:
    dzięki no to wtopiłem będę musiał kupić nowy
    Mogę polecić ci WiWa Lite. YT działa , H.265 jest..
  • #16 19525751
    zom1
    Poziom 4  
    Posty: 9
    Ocena: 7
    Nie rozwiązano

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z brakiem dostępu do YouTube na dekoderze DVB-T U-002, mimo połączenia z internetem. W odpowiedziach zasugerowano, że dekoder może wymagać aktualizacji oprogramowania, ponieważ starsze modele mogą nie obsługiwać nowych standardów kodowania strumieni wideo. Wskazano również, że dekoder może być zbyt stary, aby współpracować z aktualnymi aplikacjami, co prowadzi do błędów w odtwarzaniu. Użytkownicy polecają zakup nowszych modeli, takich jak WiWa Lite lub OCTAGON SF8008 MINI, które obsługują H.265 i mają lepszą kompatybilność z YouTube.
REKLAMA