Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Electrolux EWT1266 - błąd EA0

mr_tom 30 Apr 2021 10:58 138 0
    mr_tom
    Level 9  
    Witam.

Problem już omawiany, ale żadne z przytoczonych rozwiązań nie zdało egzaminu. Po włączeniu, bęben wykonuje kilka obrotów, po czym pojawia się komunikat o błędzie i koniec.

Czujnik był już czyszczony, wymieniony, styki też czyszczone. Ja na włączonym zasilaniu ręcznie obracam kołem, to widzę, że odczyt z czujnika się zmienia (dogrzebałem się do styków w "komputerze").
    A czy po zabawach z czujnikiem nie trzeba czasem czegoś zresetować albo uruchamiać w konkretnym położeniu bębna?
    Gdzieś mi mignęło, że problem może robić błędny sygnał z grzałki, elektrozaworu czy zamka magnetycznego. Ale nie wiem czy to była na poważnie napisane.
    Problem zaczął się po tym jak "coś huknęło" i pralka puściła trochę wody. Z tego co mi udało się zorientować to wyciek był przez przedni otwór przelewowy, ale w rejonie kabli nie znalazłem żadnych śladów że tam była woda. Mam wrażenie, że coś lekko ociera jak obracam bębnem, ale nie jestem do tego przekonany.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo