Tio dość proste. Masz pusty eeprom w procesorze i tylko podkładka Cię ratuje.
SławeK
Dzięki za odpowiedź - coś sie dowiedziałem , jednak zdołowałeś mnie równo bo skoro to dość proste a ja do tego nie doszedłem to znaczy d.... ze mnie nie technik . Chciałbym jednak jeżeli to możliwe zapytać jeszcze z czego ta prostota usterki wynika ? Service Manual nie podaje kodów błędów . Eroor 2 to pusty EEPROM a Eroor 1 ?
Bo to nie jest robota dla zwykłego serwisu lecz dla serwisu fabrycznego ktory dysponuje lepszym sprzętem i dostępem do informacji. Normalnie każą Ci wymienić procesor na nowy, zaprogramowany fabrycznie i wykonać procedurę strojenia wg serwisówki. A wieloletnia praktyka pokazuje że jest więcej niż napisano w instrukcji i serwisówce. Po prostu, znajomość tematu i praktyka. W tych radiach zawartość procesora jest zwykle zabezpieczona i wprowadzenie go w tzw ModB powoduje zadziałanie zabezpieczenia przed odczytaniem kodu i skasowanie się zawartości pamięci. I to właśnie Ci się stało. Producent dysponuje programem a my innymi programatorami którymi można odczytać zabezpieczoną pamięć z innego radia. Patrz firma ETL z Odessy.