Witam. Trafiło do mnie takie radyjko z komunikatem ERROR 2 na wyswietlaczu. Klijent twierdzi że nie miał do niego kodu i uruchamiał go metodą " na palca "
Wygląda mi to na uszkodzoną zawarotść pamięci, mam prawidłową zawartośc ale tu zaczynają sie schody bo pamięc jest wewnątrz procesora i za nic nie moge jej zapisać ani odczytać.
Czy ktoś wie jak zapisać tą pamięć lub jakiego programatora użyć do tego celu??
Wygląda mi to na uszkodzoną zawarotść pamięci, mam prawidłową zawartośc ale tu zaczynają sie schody bo pamięc jest wewnątrz procesora i za nic nie moge jej zapisać ani odczytać.
Czy ktoś wie jak zapisać tą pamięć lub jakiego programatora użyć do tego celu??