Witam od kilku dni mam problem ze swoim piecem, przez ostatnie 3-4 dni rano kiedy wstałem nie było cieplej wody, zerknąłem na piec na komputerze migające 3 (A). Zresetowałem go odpalił wszystko było ok, drugiego dnia to samo aż do dziś kiedy nadal wyskakuje ten sam błąd ale po resecie piec już nie działa, slychac ze się załącza, po kilkunastu sekundach wyskakuje 0 (P)-nie ma w instrukcji co to za błąd, przez dłuższy czas jest cisza, nagle zaskakuje i wyskakuje błąd 3(A). Serwis może przyjechać za 2 dni a ja jestem bez wody i ogrzewania... sprawdziłem wszystkie styki, wszystkie wiązki bo tak jest napisane w instrukcji ale wszystko jest ok a on nadal nie działa.